Naujienos

Išleista Integruoto krepšinio ir futbolo taisyklių mokomoji knyga

Mokomojoje knygoje pateikiamos integruoto krepšinio bei integruoto futbolo taisyklės, siekiant paaiškinti įvairias situacijas. taip pat siūlomos metodinės rekomendacijos, paremtos tarptautinių mokymų, integruoto sporto projektų, organizuotų integruoto sporto renginių, praktikų patirtimi. Metodinė knyga skirta norintiems organizuoti ir vykdyti integruoto krepšinio ir futbolo pratybas ir varžybas. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie knygos išleidimo.

Prasidėjo projektas “Integruotas sportas: nuo teorijos iki varžybinių iššūkių“

Kauno kolegija bendradarbiaudama su Lietuvos integruoto sporto asociacija pradeda įgyvendinti Sporto rėmimo fondo finansuojamo projekto “Integruotas sportas: nuo teorijos iki varžybinių iššūkių“ veiklas. Projekto metu bus vykdomi teoriniai ir praktiniai mokymai, į kuriuos kviečiami neįgaliųjų sporto klubų/ organizacijų ir specialiųjų mokyklų treneriai, mokytojai, darbuotojai bei visi, kurie nori daugiau sužinoti apie integruotą sportą. Mokymai vyks penkiuose Lietuvos …

Prasidėjo projektas “Integruotas sportas: nuo teorijos iki varžybinių iššūkių“ Skaityti daugiau »

Lietuvos krepšinio bendruomenė „LIDL – MKL Žvaigždžių dienoje 2020“ susipažino su integruotu krepšiniu

Kovo 1 dieną Lietuvos krepšinio bendruomenė „LIDL – MKL Žvaigždžių dienoje 2020“ susipažino su integruotu krepšiniu. Žvaigždžių rungtynėse buvo žaidžiama trys kėliniai tarp „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ komandų. Atskiruose ketvirčiuose tarpusavyje žaidė vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus grupių krepšininkai ir krepšininkės. Prieš antrąjį ir trečiąjį ketvirčius buvo žaidžiamas integruotas krepšinis, kur komandų penketukuose buvo po du …

Lietuvos krepšinio bendruomenė „LIDL – MKL Žvaigždžių dienoje 2020“ susipažino su integruotu krepšiniu Skaityti daugiau »

Susitikimas su Klaipėdos meru

Klaipėdos miesto meras V.Grubliauskas labai teigiamai vertina ir palaiko integruoto sporto veiklų populiarinimo iniciatyvas, kurias bus siekiama įgyvendinti bendradarbiaujant su V.Knašiaus krepšinio mokykla (direktorius A. Kaniava) bei Lietuvos neįgaliųjų sporto federacija (vadovas A.Čupkovas).